Dział handlowy i obsługi klienta

Dział handlowy i obsługi klienta

Agnieszka Szymura
Agnieszka Szymura
Kierownik Działu Obsługi Klienta

a.szymura@imex-logistics.pl
+48 515 039 717

Marzena Sobiegraj
Marzena Sobiegraj
Kierownik Działu Handlowego

m.sobiegraj@imex-logistics.pl
+48 690 380 484

Beata Samsonowska-Prejzendanc
Beata Samsonowska-Prejzendanc
Kierownik Oddziału Poznań

b.samsonowska@imex-logistics.pl
+48 504 758 715

Joanna Filipiak
Joanna Filipiak
Kierownik Oddziału Gdańsk

j.filipiak@imex-logistics.pl
+48 516 937 711

Olga Brąszkiewicz
Olga Brąszkiewicz
Spedytor Międzynarodowy

o.braszkiewicz@imex-logistics.pl
+48 505 066 575

Karolina Ruta
Karolina Ruta
Spedytor Międzynarodowy

k.ruta@imex-logistics.pl
+48 512 010 952

Paulina Baranowska
Paulina Baranowska
Spedytor Międzynarodowy

p.baranowska@imex-logistics.pl
+48 508 442 491

Kamila Kochanowska
Kamila Kochanowska
Spedytor Międzynarodowy

k.kochanowska@imex-logistics.pl
+48 507 760 729

Dominika Karkut
Dominika Karkut
Asystentka Spedytora Międzynarodowego

d.karkut@imex-logistics.pl
+48 789 354 963

Jakub Kopeć
Jakub Kopeć
Asystent Spedytora Międzynarodowego

j.kopec@imex-logistics.pl 
+48 789 354 996

Patrycja Bocian
Patrycja Bocian
Asystentka działu handlowego

p.bocian@imex-logistics.pl
+48 797 477 421

Masz pytania?

Czekamy po drugiej stronie.
Nie zostawimy Cię w potrzebie!

Zadzwoń lub napisz

Facebook Instagram TikTok LinkedIn