Dział operacyjny - Szwecja i Dania

Dział operacyjny - Szwecja i Dania

Bartłomiej Mencel
Bartłomiej Mencel
Team Leader - Duże auta

b.mencel@imex-logistics.pl
+48 789 354 965

Szymon Rybicki
Szymon Rybicki
Team Leader - Busy

s.rybicki@imex-logistics.pl
+48 572 346 615

Patryk Juskowiak
Patryk Juskowiak
Spedytor Międzynarodowy

p.juskowiak@imex-logistics.pl
+48 517 769 078

Sebastian Trot
Sebastian Trot
Spedytor Międzynarodowy

s.trot@imex-logistics.pl
+48 508 197 169

Damian Jakubiak
Damian Jakubiak
Spedytor Międzynarodowy

d.jakubiak@imex-logistics.pl
+48 507 214 979

Daria Skrzypczak
Daria Skrzypczak
Spedytor Międzynarodowy

d.skrzypczak@imex-logistics.pl
+48 505 535 641

Arkadiusz Nowak
Arkadiusz Nowak
Spedytor Międzynarodowy

a.nowak@imex-logistics.pl
+48 573 179 856

Marcin Wiśniewski
Marcin Wiśniewski
Spedytor Międzynarodowy

m.wisniewski@imex-logistics.pl
+48 572 644 110

Łukasz Poręba
Łukasz Poręba
Asystent Spedytora Międzynarodowego

l.poreba@imex-logistics.pl
+48 518 783 292

Mateusz Stelmaszyk
Mateusz Stelmaszyk
Asystent Spedytora Międzynarodowego

m.stelmaszyk@imex-logistics.pl
+48 515 038 984

Albert Majsnerowski
Albert Majsnerowski
Asystent Spedytora Międzynarodowego

a.majsnerowski@imex-logistics.pl
+48 797 482 274

Masz pytania?

Czekamy po drugiej stronie.
Nie zostawimy Cię w potrzebie!

Zadzwoń lub napisz

Facebook Instagram TikTok LinkedIn