Widocznie, bezpieczniej
O firmie

O firmie

Jesteśmy niezależną, prężnie rozwijającą się firmą z branży transportowo – logistyczno - spedycyjnej. Doskonalimy się przede wszystkim w ładunkach całopojazdowych i drobnicowych pomiędzy Polską, a Skandynawią. Realizujemy również transporty do Niemiec, Francji, Wlk. Brytanii, Austrii, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii, czy krajów Beneluxu.

Naszym głównym celem jest najlepsza realizacja powierzonych nam zadań, przez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu usług logistycznych, a co za tym idzie zadowolenie naszego Klienta. Posiadana przez nas flota, a także rozbudowane umowy partnerskie z przewoźnikami, pozwalają  nam zorganizować każdy potrzebny środek transportu oraz przewieźć każdy rodzaj ładunku – niezależnie od jego gabarytów, czy wagi. Mając na uwadze przede wszystkim satysfakcję Klienta nieustannie poszerzamy wachlarz naszych zdolności transportowych, dając  tym samym możliwość optymalnego doboru rozwiązania do potrzeb Zleceniodawcy.

Wysoce wykwalifikowana i kompetentna kadra pracownicza zapewnia profesjonalizm i pełne zaangażowanie w dbałość o dobro naszych Partnerów. Staramy się elastycznie podchodzić do każdego z Klientów i kierując się jego sugestiami wybierać optymalne dla Niego rozwiązania logistyczne. Posiadamy doświadczenie zdobyte we współpracy z wymagającymi producentami, działającymi w branży opakowań, a także elektroniki i sprzętu RTV/AGD, gdzie krótki czas dostawy i bezpieczeństwo ładunku stawiane są na pierwszym miejscu.

Dodatkowo nasi Klienci mogą korzystać z usług magazynowania towarów w kontrolowanej temperaturze. Do dyspozycji naszych Partnerów oddajemy magazyny w dogodnej lokalizacji 45 km od Poznania, gdzie przeładunki towarów możliwe są 24 h/dobę.

Realizując usługi spedycyjne, zapewniamy najwyższą jakość, terminowość i bezpieczeństwo. Współpracę opieramy na wzajemnym partnerstwie, zaufaniu i uczciwości.

Działamy zgodnie z przepisami prawa transportowego tj. Ustawy Prawa Przewozowego i przepisów wykonawczych, odpowiednich postanowień Kodeksu Cywilnego, Ogólnych Polskich Warunków Spedycyjnych oraz Konwencji o umowie międzynarodowej i przewozu drogowego towarów (CMR)

 

Zapraszamy do współpracy!